044 766 5050

Yhteys­tiedot

ME-Perustukset Oy

myynti@me-perustukset.fi
044 766 5050

Posti­osoite

ME-Perustukset Oy
Jaakon­katu 2, 1.krs
01620 Vantaa

Y-tunnus: 2184576-6

Verkko­laskutus

Verkko­laskutus­osoite: 003721845766
Verkko­lasku­operaattori: OpusCapita Solutions Oy
Operaattorin välittäjä­tunnus: E204503

Sähkö­posti­lasku­osoite

MEPerustukset.FI.P.110197-1@docinbound.com

Paperiset laskut

ME-Perustukset Oy
PL 71910
00021 LASKUTUS

Huomioithan, että tähän laskutus­osoitteeseen ei saa lähettää muita kuin laskuja.
Kirjeen­vaihdon, tiedotteiden ja markkinointi­materiaalien posti­osoite pysyy ennallaan.

Pankki­yhteys

IBAN: FI 6712 1530 0014 1898
BIC: NDEAFIHH

Ota yhteyttä / pyydä tarjous

    * pakollinen

    (max. 8mb)

    Yhteystiedot

    Asiakaspalvelu

    Kaisa Kolmonen

    asiakaspalvelu

    044 766 5065
    kaisa.kolmonen@me-perustukset.fi

    Myynti, yksityisasiakkaat

    Petteri Koivisto

    041 730 2715
    petteri.koivisto@me-perustukset.fi

    Myynti, yritysasiakkaat ja rakennusliikkeet

    Olli Lehtorinne

    045 157 9907
    olli.lehtorinne@me-perustukset.fi

    Juuso Pitkänen

    myyntipäällikkö / yritysmyynti

    044 766 5064
    juuso.pitkanen@me-perustukset.fi

    Janne Pahkakangas

    Yritysmyynti

    044 766 5051
    janne.pahkakangas@me-perustukset.fi

    Työnjohto

    Jani Laakso

    työnjohtaja

    045 8010 999
    jani.laakso@me-perustukset.fi

    Anssi Tarvainen

    työpäällikkö, Jyväskylä

    044 783 2199
    anssi.tarvainen@me-perustukset.fi

    Petteri Saari

    työpäällikkö, Etelä-Suomi

    044 0404 698
    petteri.saari@me-perustukset.fi

    Christian Söderling

    työpäällikkö, Etelä-Suomi

    044 766 5061
    christian.soderling@me-perustukset.fi

    Mikael Kujala

    toimitusjohtaja
    maanrakennus

    044 081 0720
    mikael.kujala@me-perustukset.fi

    Antti Heiskanen

    maanrakennus

    045 808 9393
    antti.heiskanen@me-perustukset.fi

    Logistiikka ja raudoittamo

    Lauri Pitkänen

    044 766 5070
    lauri.pitkanen@me-perustukset.fi

    Tehdas

    Jussi Mattila

    tehtaanjohtaja / hallinto

    0400 571 226
    jussi.mattila@me-perustukset.fi

    Ville Yli-Juuti

    tuotantopäällikkö

    puh
    ville.yli-juuti@me-perustukset.fi

    Sami Pollari

    työnjohtaja

    puh
    sami.pollari@me-perustukset.fi

    Hallinto

    Mikael Kujala

    toimitusjohtaja

    044 081 0720
    mikael.kujala@me-perustukset.fi

    Jussi Mattila

    tehtaanjohtaja / hallinto

    0400 571 226
    jussi.mattila@me-perustukset.fi

    Tuija Kujala

    osto- ja myyntireskontra / hallinto

    044 336 2334
    tuija.kujala@me-perustukset.fi

    KOKONAIS­VALTAINEN MAHTI-PALVELU

    Rakennuttajien tarpeiden ymmärtämisestä ja vahvasta osaamisesta syntyi ainutlaatuinen MAHTI-palvelu.
    MAHTI-palvelu tarjoaa pohja- ja betonirakentamisen ratkaisut kiinteään hintaan.

    Käyntiosoite

    Jaakonkatu 2, 1. krs
    01620 Vantaa

    Kiilatie 2 B 2
    40320 Jyväskylä

    Tehdas

    Murtomäentie 6
    63500 Alajärvi (Lehtimäki)

    Myynti

    myynti@me-perustukset.fi
    044 766 5050

    Y-tunnus: 2184576-6